Kancelaria Radców Prawnych

M. Lachowicz P. Lachowicz

Kim jesteśmy

Kancelarię Lachowicz tworzą radcowie prawni Piotr Lachowicz i Marcin Lachowicz. Bogate doświadczenie zawodowe to wynik przede wszystkim efekt wieloletniej pracy w największych w regionie kancelariach radców prawnych.

 

 • Obsługa biznesu i osób nieprowadzących działalności gospodarczej

  Systematycznie pogłębiana wiedza oraz dotychczasowa praca zawodowa to główne czynniki, dzięki którym prawnicy tworzący Kancelarię nabyli umiejętność efektywnego i sprawnego prowadzenia procesów sądowych oraz innych postępowań zarówno w ramach obsługi prawnej biznesu, jak również na zlecenie osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Świadczenie usług na rzecz przedsiębiorców zaowocowało poznaniem istotnych cech poszczególnych rynków oraz charakterystyki oferowanych na nich usług, co umożliwia w chwili obecnej świadczenie szerokiego doradztwa pozaprocesowego, w tym w szczególności przy negocjacjach handlowych oraz innych czynnościach prowadzących do zawarcia umowy i jej należytego wykonania.

 • Indywidualne i profesjonalne podejście do klienta

  Kancelaria Lachowicz zapewnia profesjonalne podejście do problemów, których rozwiązanie wymaga wiedzy i doświadczenia prawnika. Wszystkie zlecenia traktowane są indywidualnie. W atmosferze pełnego zaufania prawnicy Kancelarii pomogą w podjęciu decyzji w Państwa sprawach osobistych, majątkowych i biznesowych. Doświadczenie prawników Kancelarii obejmuje również wykonywanie stałych obsług prawnych na rzecz liczących się na rozmaitych rynkach Polski północno-wschodniej przedsiębiorców. Stała obsługa może być świadczona również w siedzibie przedsiębiorstwa.

 • Szanujemy czas naszych Klientów

  Szanując czas innych, prawnicy Kancelarii dbają, aby Państwa osobiste uczestnictwo w toczących się postępowaniach ograniczone zostało do niezbędnego minimum, zaś zlecenie wykonane zostało w możliwe najkrótszym terminie, bez uszczerbku dla jakości usługi.

 • Obsługa przez Internet

  Z usług Kancelarii Lachowicz można skorzystać nie tylko w jej siedzibie przy ulicy Legionowej 3, ale także poprzez zlecenie udzielenia porady lub sporządzenia opinii prawnej za pośrednictwem sieci Internet (on-line). W szczególnych wypadkach pomożemy w miejscu wygodnym dla Państwa.

 • Notariusz

  W siedzibie Kancelarii możecie Państwo także skorzystać z usług Notariusza. Takie rozwiązanie nie tylko ułatwia, ale także przyśpiesza rozwiązanie szeregu problemów prawnych.

Dane kontaktowe:

Usługi

Oferta Kancelarii Lachowicz skierowana jest do osób fizycznych oraz do przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego i jednoosobowych działalności gospodarczych. Katalog usług obejmuje zarówno stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego, jak również kompleksowe prowadzenie indywidualnych spraw, sporządzanie pism procesowych, umów, opinii prawnych oraz udzielanie porad prawnych.

Dlaczego my ?

Nasi klienci

Zaufali nam